Настоящият шеф в БФС от години е вземан на подвид заради образованието си „Не влизам във фейсбук, защото нито знам какво се пише там, нито как се пише“. Това обяви в интервю пред Блиц настоящият директор на националния отбор по футбол Георги Иванов-Гонзо. По този начин той отговори на въпроса дали е видял коментара на адв. Петър Величков, който публикува скандален пост във фейсбук вчера. Гонзо от години е на подбив в спортните среди заради образованието си. Мнозина се съмняваха, че дори е завършил средно, до това лято, когато се оказа, че всъщност Иванов кара магистърска програма в НСА и скоро ще се дипломира.

5 коментара
Научи се, Гонзо, ще ти помогна!
Много си смешен, Гонзо!
Гонзо, можеш да ме питаш, аз знам как се пише във Фейсбук!
Гонзо, не се притеснявай, аз ще ти покажа как се пише във Фейсбук!
Гонзо, не се притеснявай, аз също ще ти помогна как се пише във Фейсбук!