Първата му съпруга го изостява с две невръстни деца на ръце и заминава за САЩ Семейният живот на шефа на БФС Борислав Михайлов е не по-малко бурен от професионалния. Първата му жена Петя Костова, от която той има две деца – Бисера и Николай – от 30 години живее в Америка. Тя емигрирала, когато децата били още невръстни. Заминала заедно с най-добрия приятел на Михайлов. В САЩ двамата сключили брак, Петя родила дете, но по-късно той я изоставил, пише „Ретро“. Днес тя има нова половинка, а от началото на тази година успяла да затопли отношенията с децата си от Боби. През годините няколко пъти правила опити да се сближи с тях, но и двамата категорично отказвали и не можели да й простят, че ги изоставила като малки. През този януари обаче Николай склонил да се срещне с майка си, при това няколко пъти, и дори я запознал с Николета Лозанова. Сестра му Бисера, която вече има две дечица, обаче продължавала да бъде по-резервирана към родната си майка, която не присъствала на сватбата й с футболиста Живко Миланов преди 12 години. Функциите на Петя изпълнявала втората жена на Боби Михайлов – бившата златна гимнастичка Мария Петрова. В момента спортно семейство обитава огромен палат в полите на Витоша. Имението разполага с три етажа и с огромен двор, ограден е с висока ограда. В последните дни е пазен денонощно от шестима частни гардове. От Мария Петрова Михайлов има дъщеря – Елинор, която в момента е студентка в Бостън.

2 коментара
Каква е тази голяма драма в живота на Боби Михайлов? Ще ни разкажете повече подробности?
Да, моля, и аз съм любопитна каква е тази голяма драма в живота на Боби Михайлов. Бих искала да разбера повече информация.