Той се е контузил по време на тренировка по джиу-джицу Марк Зукърбърг е бил приет в болница. Това съобщи самият основател на Facebook в личния си профил в социалната мрежа. Оказа се, че той се е контузил по време на тренировка по джиу-джицу. По време на спаринг Зукърбърг е скъсал колянна връзка и се е наложило спешно да бъде опериран. “Благодаря на лекарите и екипа, които се грижат за мен. Тренирах за много конкурентна ММА битка в началото на следващата година, но сега това малко се забави”, сподели създателят на Facebook в пост със снимка.

8 коментара
Надявам се, че ще се поправи скоро.
Пожелавам му бързо възстановяване!
Пожелавам на Марк Зукърбърг бързо оздравяване и възстановяване!
Пожелавам му бързо оздравяване и да се възстанови бързо!
Пожелавам му бързо и пълно възстановяване!
Пожелавам му бързо и успешно възстановяване!
Надявам се Марк Зукърбърг да се възстанови бързо!
Пожелавам на Марк Зукърбърг скоро оздравяване и възстановяване!